חגיגת יום הולדת במשחקיה

 
בעוד אשר אתם מתכננים כיצד לארגן את הבית שלכם לקראת מסיבת יום ההולדת הבאה של הבן או הבת שלכם, ניתן מראש לשכור את המשחקייה לטובת המסיבה. משחקיה, או ג'ימבורי בלעז, היא מקום מפגש לילדים הממוקם במרכז המסחרי, בקניון או באזור העסקי של שכונת המגורים שלכם. כיום זה טרנדי ביותר לבנות ג'ימבורי בכל שכונת מגורים, בייחוד שכונות חדשות שמצמיחות דור חדש של ילדים. השכרת פארק טרמפולינות בראשון לציון לטובת חגיגת יום הולדת היא בדיוק מה שתצטרכו על מנת לקיים חגיגת יום הולדת מהסרטים, בתשלום נוח מאד על שכירות המקום שאינו מתקרב לתשלום על אולם פרטי, ויחד עם זאת מספק את כל התנאים שלו.
 
מתקנים לילדים
 
מגוון רחב של מתקנים לילדים לשירות המוזמנים. המתקנים יופעלו על ידי הילדים עצמם או בליווי מדריך. ניתן להקצות מראש זמן מדריך ומפעילים על פי סוג המתקנים שאתם מתכננים לפתוח לילדים במהלך המסיבה.
 
הפעלה מודרכת
 
הפעלה עם סילבוס משל עצמה, בחלקה בסיוע המתקנים ובחלקה בלעדיה. בהפעלה ישולבו אלמנטים רבים לגילאים שונים כגון שעת סיפור, ליטוף בעלי חיים אקזוטיים ואחרים, הפעלות פיזיות לילדים, תחרויות, משחקי יחיד וקבוצה ושלל פעילויות נוספות בהן הילדים יוכלו לקחת חלק פעיל. מדובר על הפעלת מודרכת בהתאמה אישית אשר ניתן להתוות לכל זוג הורים המבקש לחגוג במשחקיית בוטיק את יום ההולדת הבא של בנו או בתו.
 
השכרת המשחקייה לצורך מסיבה
 
ניתן להשכיר את המשחקייה לכינון מסיבה לילדים. חגיגת יום הולדת במשחקיה שתוקצה כמקום למסיבה אפשרית לתיאום לפי שעות, ומומלצת מאד להורים המעוניינים לחגוג מסיבה שלא בביתם, כלומר ללא הסבת רעש צפוי לשכנים. המקום יקצה לכם ולצוות ההפקות את המפתחות לחדרים השונים במשחקייה, ותוכלו לתאם הגעה בקלות עם המפעילים.
 
תכנון ההוואי במשחקיה
 
בשל ריבוי הפעילויות שניתן ליישם, בחלוקה לשכבות גיל וכמויות משתתפים, מומלץ להיפגש עמנו ולתכנן מבעוד מועד את סוג הפעילות, סילבוס הפעילויות ושילוב הפעילויות השונות במהלך חגיגת יום הולדת במשחקיה. תכנון מדוקדק וממוקד יזכה אתכם באירוע בוטיק ללא "חורים" שיתאים לכל ילד באופן אופטימלי ויזכה אותו במסיבה בעלת רזוננס בולט שייצור אפקט בלתי נשכח למשפחות רבות שחגגו את יום הולדת בנם/בתם בדרך זו.